Menü

Hakkımızda

Tuzla Tmgdk 2017 yılında İstanbul Tuzla’dan  “ Kaliteli ve güvenilir danışmanlık hizmeti vermek ’’ amacı ile yola çıkmıştır. Kuruluşumuzdan itibaren sektörün en önde gelen firmaları ile birlikte yolumuza devam ederken , disiplinli ve profesyonel ekibimizle , tüm tehlikeli madde süreçlerinde daima daha ileriyi hedeflemekteyiz.


Tehlikeli Madde Taşımacılığı şüreçleri ile ilgili bilgi birikimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerine standart Tmgd hizmetlerine teknolojik alt yapıları da ekleyerek sadece müşteri odaklı değil çevreye de saygılı hizmet sunmaya çalışmaktayız.


Amacımız kendimizi geliştirirken , hizmet verdiğimiz firmalarında gelişmelerine katkı sağlamak ve her zaman “DAHA İYİ” hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Tuzla Tmgdk ; Kaliteli , yenilikçi ve farklı çözümler üreterek Tehlikeli Madde süreçleri ile ilgili Türkiye’de örnek gösterilen ve en çok tercih edilen Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu olmaktır.

Misyonumuz

Tehlikeli madde sektöründe ; çevreye ve topluma saygılı , ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı , sağlık ve emniyete duyarlı kalarak müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

Hizmet Politikalarımız

Müşteri memnuniyetini sağlamak
Yasal mevzuatlara uymak
Ekip çalışması ve doğru bilgi alışverişi sağlamak
Hizmetlerimizi zamanında vermek
Çalışanlarımızın ve toplumun iletişim bilincini geliştirmek
Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak
İhtiyaçları doğru tespit etmek
Mevzuat değişikliklerini takip etmek
Düzenli olarak eğitimler vermek